Ota yhteyttä

Aallon Group on paikallisesti palveleva tilitoimistosi. Täältä löydät sinua palvelevan toimipaikan yhteystiedot. Emmekö ole vielä Sinun tilitoimistosi? Jätä meille tietosi, niin henkilökohtaisesti palveleva asiantuntijasi on sinuun pian yhteydessä.

Haluan yhteydenoton

Aallon Helsinki

Aallon Tilitoimisto Oy
0207 701 600
Esterinportti 2
00240 Helsinki

Aallon Turku

Tilitoimisto Reijo Lehtimäki Oy
02 273 3200
Brahenkatu 20
20100 Turku

Aallon Pihtipudas

Dextili Oy
029 009 2000
Virastotie 1
44800 Pihtipudas

Aallon Äänekoski

Dextili Oy
02 273 3200
Torikatu 1A,
44100 Äänekoski

Aallon Espoo

Talouskolmio Oy
09 4241 3010
Linnoitustie 4 B,
02600 Espoo

Aallon Tampere

Tampereen Kirjanpitotoimisto Oy
03 254 2200
Häkiläpolku 3 A,
33100 Tampere

Aallon Saarijärvi

Dextili Oy
029 009 2000
Kauppakatu 5,
43100 Saarijärvi

Aallon Kangasala

Tampereen Kirjanpitotoimisto Oy
03 377 4433
Kuohunharjuntie 10,
36200 Kangasala

Aallon Oulu

Tilitoimisto Simo Salonen Oy
010 778 8600
Teknologiantie 2
90590 Oulu

Aallon Jyväskylä

Dextili Oy
029 009 2000
Matarankatu 2,
40100 Jyväskylä

Aallon Pyhäsalmi

Dextili Oy
029 009 2000
Asematie 4,
86800 Pyhäsalmi

Aallon Helsinki

0207 701 600
helsinki@aallon.fi
Esterinportti 2,
00240 Helsinki

Aallon Espoo

09 4241 3010
espoo@aallon.fi
Linnoitustie 4 B,
02600 Espoo

Aallon Oulu

010 778 8600
oulu@aallon.fi
Teknologiantie 2
90590 Oulu

Aallon Turku

02 273 3200
turku@aallon.fi
Brahenkatu 20,
20100 Turku

Aallon Tampere

03 254 2200
tampere@aallon.fi
Häkiläpolku 3 A,
33100 Tampere

Aallon Jyväskylä

029 009 2000
jyvaskyla@aallon.fi
Matarankatu 2,
40100 Jyväskylä

Aallon Pihtipudas

029 009 2000
pihtipudas@aallon.fi
Virastotie 1,
44800 Pihtipudas

Aallon Saarijärvi

029 009 2000
saarijarvi@aallon.fi
Kauppakatu 5,
43100 Saarijärvi

Aallon Pyhäsalmi

029 009 2000
pyhasalmi@aallon.fi
Asematie 4,
86800 Pyhäsalmi

Aallon Äänekoski

02 273 3200
aanekoski@aallon.fi
Torikatu 1A,
44100 Äänekoski

Aallon Kangasala

03 377 4433
kangasala@aallon.fi
Kuohunharjuntie 10,
36200 Kangasala

Täytä lomake niin olemme sinuun yhteydessä

  • Valitse paikkakunta, jossa haluat ensisijaisesti asioida kanssamme.